Nasıl Olacak Bu İşler?

iRehber - İnternet Rehberi

Nasıl Olacak Bu İşler?

Çoğu zaman sorarız bunu kendimize. Nasıl olacak bu işler? Nasıl olacağı çok basit. Ama aynı zamanda çok zor...

Bu yazı blogumuzun ilk yazısı.
iRehber - İnternet Rehberi olarak çeşitli sektörlerde ve çalışma alanlarında blog yazılarına sitemizde yer vereceğiz. Siz değerli ziyaretçilerimizden gelecek her türlü öneri ve eleştiriye her zaman açığız.

Web sitemizin Bize Ulaşın bölümünden fikirlerinizi ve isteklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Web sitemizin amacı adından da anlaşılacağı gibi bir internet rehberi olarak hizmet vermek. Bulunduğunuz il ve ilçede yer alan firmaların listesini ve iletişim bilgilerini sistemde görebilirsiniz. Eğer firmanız sistemde kayıtlı değilse Firma Ekle bölümünden firmanızı sisteme kaydedebilirsiniz. Bu işlemi yaparken akıllı konum bulma servisimiz harita üzerinde firmanızın konumunu sadece adını girmeniz halinde otomatik olacak bulacaktır. Firmanızın bulunduğu adres, il, ilçe ve konum bilgileri otomatik olarak harita üzerinde etiketlenecektir. Sisteme firmanızı eklediğiniz zaman arama motorlarında sizin de firmanız görüntülenip üst sıralara çıkacaktır. İnternette arama yapan kullanıcılar size daha rahat ve çabuk ulaşacaktır.

Bunun dışında online otobüs bileti ve online ido biletleri sitemiz üzerinden satılmaktadır. Online Bilet adresinden biletinizi online olarak alabilirsiniz.

Bizimle kalmaya devam edin.

iRehber - İnternet Rehberi